Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава нива во Подржикќ Коњ

0 МКД

Се продава од: Kristijan 10 јан. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
1хектар
Оградена, со засадени малини и лешници...
Kristijan
+38976355840
Leaflet
Кон почеток