Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Плац - ливада во место Кобел, с.Врбоец

1 ЕУР

Се продава од: xxx 16 јун. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Крушево
Се продава плац-ливада во место викано Кобел ,
с. Врбоец со површина од 2307 м2.
Точна локација на парцелата може да се види од сликите.
Leaflet
Кон почеток