Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

6 odlicni placevi vo Kumanovo

Се продава од: prodavac 23 фев. 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Куманово
СЕ ПРОДАВААТ 6 одлични плаца со површина од околу 400 до 500м2 на улица Максим Горки во Куманово, 50 м ИСПОД ТВ ХАНА.

ЦЕНА поволна и во зависност од плац. Информации на 072/ 775- 883, 077/ 929- 363 и на лице место.

Сите плацеви се со чисти и најнови имотни листови, без никакви хипотеки. Пренос може да се направи ВЕДНАШ.

Сите плацеви излегуваат на нова асфалтирана пристапна улица и се со целосна инфраструктура- струја, вода, канализација и телефон.
Имаат прекрасен поглед од висина спрема Автопат Е-75 или Скопје- Куманово, дел спрема патарината. Идеално место за издградба на семејни куќи ИЛИ МАЛИ ЗГРАДИ за живот на чист воздух, одалечени на 10 минути пешки од центар на градот.

За локација кликни на линк:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=109259127080195222988.00048a6b1a903f4b98bc0&t=h&z=15

SHITEN 6 TROJE (PLLACE) ME PULLË NDËRTIMI (MARKICË) RRUGA ËSHTË ME ASFALT, UJI ME UJËSJELLËS QËNDROR, KANALIZACION DHE RRYME, RR MAKSIM GORKI (50 METRA AFЁR TV HANA)
TEL:072/ 775- 883, 077/ 929- 363
Кон почеток