Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NIVA OD 14000m2 VO KUMANOVO

0 ЕУР

Се продава од: Anica 04 јун. 23:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Куманово
Nivata se naogja pomegju naselba karposh i zemjodelskoto uchilishte vo mesnosta vikana Brest, oznacheno e na slikata.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации