Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC OD 450m2 VO KUMANOVO

0 МКД

Се продава од: Kole 25 дек. 02:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
СЕ ПРОДАВА одличен плац од околу 450м2 на улица Франц Розман во Куманово, ИСПОД ТВ ХАНА.

ЦЕНА поволна и во зависност од плац. Информации на 077/ 679639 и 070/444064 и на лице место.

Плацот е со чист и најнов имотен лист без никакви хипотеки. Пренос може да се направи ВЕДНАШ.

Плацот излегува на нова асфалтирана пристапна улица и е со целосна инфраструктура- струја, вода, канализација и телефон.
Има прекрасен поглед од висина спрема Автопат Е-75 или Скопје- Куманово, дел спрема патарината. Идеално место за издградба на семејни куќи за живот на чист воздух подалеку од градска врева иако се одалечени само на 10 мин одење.

За локација кликни на линк:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=109259127080195222988.00048a6b1a903f4b98bc0&t=h&z=15

SHITEN TROJE (PLLACE) ME PULLË NDËRTIMI (MARKICË) RRUGA ËSHTË ME ASFALT, UJI ME UJËSJELLËS QËNDROR, KANALIZACION DHE RRYME, RR FRANC ROZMAN (200 METRA AFЁR TV HANA)
TEL:077/ 679-639, 070/ 444-064
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации