Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 900m2 vo Kumanovo

0 МКД

Се продава од: Goran 08 мар. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se prodava plac 900 m2 so kuca so dozvola za dogradba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации