Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 1300m2 vo Kumanovo

0 ЕУР

Се продава од: Filip 15 јан. 08:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Се продава нива одма карши Менкова Колиба место викано Велешки пат. Со површина од 1300м2 со сопствен пат и со можен приклучок за струја и вода.

Цена по договор.

Контакт

071 363 468 Виолета
077982270 Филип
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации