Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva plac vo Romanovce

Се продава од: Бранко/Мирко 11 дек. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава нива/плац на влезот во село Романовце на патот Куманово-Романовце. Нивата /плацот е со површина од 4360м2, има систем за наводнување, а во близина е и селскиот водовод. Погодна за градба и насади. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
Кон почеток