Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva plac vo selo Romanovce

Се продава од: Бранко/Мирко 11 дек. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава нива/плац во с. Романовце (две парцели со вкупна површина од 7100м2). Плацот/нивата има систем за наводнување и се наоѓа покрај пат оддалечена 1 км од Основното Училиште -центарот на селото. Погодна за градба и насади-овоштарници. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
Кон почеток