Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva so dve kuki vo Bedinje

70 000 ЕУР

Се продава од: zoran 25 окт. 08:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Se prodava bavca od 1800 kvadrati kuka od 85 kvadrati i zapocnata kuka po nov urbanisticki plan od 90 kvadrati,bavcata se granici so lipkovska reka i sumski pat pod crkva vo bedinje.Imotot e so imoten list i izvrsena legalizacija i privatizacija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации