Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Kumanovo

0 МКД

Се продава од: драган 15 фев. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Се продава нива кај црквата во Пуковско/Тромеѓа
драган
072228891
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации