Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo s Klecovce 1439m2

0 МКД

Се продава од: Ruse Aleksovski 27 мај 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Niva od 1439m2 vo selo Klecovce na kraj na seloto vo mesto vikano Trnice
moze da se uvede struja i voda
Cena po dogovor
tel : 072 242540
Ruse Aleksovski
072242540
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации