Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo selo Klecovci

0 МКД

Се продава од: Даниела 14 јан. 00:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Nivite se vo eterot na s.Klecovci,a kukata vo samoto selo. Cena po dogovor. Tel za kontakt: 070/343-517
Даниела
070343517
Кон почеток