Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pasiste vo selo Romanovce

Се продава од: Бранко/Мирко 11 дек. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава пасиште во село Романовце со површина од 3600м2 погодно за сточарство. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
Кон почеток