Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac Kumanovo ulica 104

30 000 ЕУР

Се продава од: Ibraimi neat 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Куманово
Prodavam Plac ulica 104 Kumanovo
Ima kanalizacia imoten list Sve documeni
Za poveke info
Moze na viber 0032488157967

Cena €30000
Ibraimi neat
0032488157
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации