Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

40 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 27 окт. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Куманово
На многу атрактивна локација Продавам (или издавам) Плац со маркица за градба на деловен објект,на атрактивна локација.Со површина од 5226м2 во индустриска зона - населба викана Рајкова куќа.На самиот регионален пат Куманово - Крива Паланка,а тука се вкрстува и автопатот Скопје - Белград,или спроти Алфи Техноцентар. Цена 40 € м2. тел.070 381 078
Aleksandar
070381078
Leaflet
Кон почеток