Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1500m2 kaj Ajducka Cesma

10 ЕУР

Се продава од: Александар 16 апр. 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
плац од 1500 квм, градежно земјиште кај Ајдучка чешма. Телефон +381 63 371 603.
Александар
070841878
Leaflet
Кон почеток