Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 458m2 vo Karposh

0 ЕУР

Се продава од: Nine 08 септ. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodava plac vo nas.Karposh na ul.33, so povrshina od 458 m2. Ima dozvola za gradenje, vo blizina na Alfi i DBD. Cenata e po dogovor.
Кон почеток