Македонски | Shqip | English |

Plac vo Banevo trlo

Се продава од: rubin 27 јан. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: banevo trlo
Површина: 320 m2
Локација: Куманово
se prodava plac vo banevo trlo kumanovo cena povolna i po dogovor so kupuvacot mestoto e odlicno za kuca bandera za struja i telefon a i vodovodot se do samiot plac
Нема посетени огласи
Кон почеток