Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kumanovo

13 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 15 јан. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se prodava plac od 421m2 vo naselba Babin Dol - dolna strana od kaj naselba .Placot ima voda kanal i struja .Placot e so ovostarnik i e so cista dokumentacija.
Cena po dogovor .Vredi da se vidi placot. Lice za kontakt-Dragan 070/864139
Leaflet
Кон почеток