Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kumanovo

17 999 ЕУР

Се продава од: Viktor Mishevski 28 ноем. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se prodava plac vo Kumanovo -ulica " Biljanovska" ( kosevi --> trgovski ) , pozadi ul. Tode Dumba kon Leskovacka . Placot e so povrsina od 523 m2.-Gradezno zemjiste.
Grska za liceto koe go prodava.

Viktor 071/291-081
Viktor Mishevski
071-291-081
Leaflet
Кон почеток