Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kumanovo

0 МКД

Се продава од: Miroslav Stoilkovski 28 јун. 19:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово

Се продава плац 1300м2 на атрактивна локација од другата страна на реката во близина на Градскиот кеј шеталиште, веднаш после Арена Еуроспорт на 200 метри.Цена . Бр за контакт 072629382.Има пат до плацот плус можност за изградба на викендица.


Miroslav Stoilkovski
072629382
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации