Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi vo Ajducka Cesma

Се продава од: јована Вчера 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Локација
Куманово
Продавам плацеви во Ајдучка Чешма на две локации со легализирани објекти за повеќе инфо јавете се на бројот 077557287 или 071776123
јована
077557287
Кон почеток