Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi za gradba so imoten list

25 ЕУР

Се продава од: Osman Вчера 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Куманово
Se prodavat placevi vo mesto vikano STARI LOZJA vo Kumanovo
Leaflet
Кон почеток