Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava plac ili menuva za avtomobil

1 ЕУР

Се продава од: Martin 28 ноем. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodava plac obgraden sreden ili se menuva za avtomobil dajte ponuda placot se naogja do asvalten pat na pcinski pat.
Leaflet
Кон почеток