Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 4886m2 vo Kumanovo

0 ЕУР

Се продава од: Наташа Тасевска Стојановска 27 окт. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Нивата се наоѓа во с. Младо Нагоричане веднаш до автопатот Куманово- К. Паланка. Област викана Мајорово трло. Се продава половина од нивата со површина од 4.886 м2. Цена по договор.
Наташа Тасевска Стојановска
075 359 201
Leaflet
Кон почеток