Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo selo Vojnik

5 350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Гаранти Фонд Скопје 31 јул. 13:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Се продава нива во с. Војник со површина од 2.145 м2, на стотина метри од река.

Имотен лист 269 КО Војник
Гаранти Фонд Скопје
075219748
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации