Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 prekrasni placevi na Kozjak so pogled na ezero

12 ЕУР

Се продава од: Dina 23 апр. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat 3 placa na ezero Kozjak vo Opstina Makedonski brod, vednas do Crkvata na odlicna lokacija. Placevite se so povrsina od 650 m2, 600 m2 i 950 m2. Do placevite ima i struja i voda, za site se plateni komunalii za proekt 50 m2 neto i 30 m2 terasa. Ima gradezna dozvola.
Za poveke info
Dina 070240929
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации