Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva placa na Kozjak

0 МКД

Се продава од: Grozde 23 септ. 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodavaat dva placa so plateni komulanii za gradba na Kozjak n.Blizansko so povrsina od 830m2 i 515m2.
Leaflet
Кон почеток