Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ekstra plac na ezero Kozjak

0 МКД

Се продава од: Darko Pavleski 10 мај 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ЗА ВИКЕНДИЦА НА
ЕЗЕРОТО КОЗЈАК ВО РЕОНОТ НА УЛИВОТ
КАЈ СЕЛО ЗДУЊЕ, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД
КОН ЕЗЕРОТО.ПЛАЦОТ Е НА ЌОШ, ВО
ПОВРШИНА ОД 280м2, СО ПЛАТЕНИ
КОМУНАЛИИ, СО ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ
И СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.
ИМА КОМПЛЕТНА ИНФРАСТРУКТУРА –
ПРИСТАПЕН ПАТ СТРУЈА И ВОДА.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Информации на телефон - 071 520 344
Darko Pavleski
071520334
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации