Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezen plac na ezero Kozjak moze zamena za kola

0 ЕУР

Се продава од: Blagoja 11 ноем. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava gradezen plac na Ezero Kozjak. Placot e so povrsina od 522 m2 i se naoga na perfetkna lokacija so pogled na ezeroto.
Cena po dogovor, no povolna ili zamena za avtomobil.
Leaflet
Кон почеток