Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 1200 m2

Се продава од: Nikolina Gjorgjioska 04 дек. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava niva vo selo Belica Mak brod do ribnacite 1200 m2 . Lokacijata e pogodna za vikendici. Cena po dogovor
Nikolina Gjorgjioska
070 236 502
Leaflet
Кон почеток