Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva vo selo Belica Makedosnki Brod

6 000 ЕУР

Се продава од: Роберт 14 мај 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam niva vo selo Belica - Makedosnki Brod, so vkupna povrsina od 1362 m2. Se naoga do samiot pat sto vodi do seloto. Se sostoi od dve katastarski parceli, KP 572 - 784 m2 i KP 573 - 578 m2.
Cist imoten list.
Роберт
071267749
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации