Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac Kozjak

8 ЕУР

Се продава од: Krste 24 јул. 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava niva so borova suma i edinstven izvor na voda od toj kraj, 100 metra od patot za sk i 200 metra od ezero
Leaflet
Кон почеток