Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na ezero Kozjak

0 ЕУР

Се продава од: Сашко 31 авг. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
EZERO KOZJAK - Naselba BLIZANSKO
Se prodava Plac na ezero Kozjak na odlicna lokacija so povrsina od 470m2. Placot se naoga na soncevata strana so prekrasen pogled kon ezoroto i rezervatot Jasen. Poseduvam celosna dokumentacija/elaborat so imoten list, odobrenie za gradba i plateni komunalii. Cena po dogovor
Сашко
071308229
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации