Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac na ezero Kozjak

7 ЕУР

Се продава од: krste 28 јун. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
plac od 3500 m2 ispod patot za Skopje ima borova suma i izvorce so voda odlicen
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации