Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 5000m2

Се продава од: gage 16 дек. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava plac od 5000 kvadrati so ne izdradena celostna farma za stoka po zelba so celostna dukumentacija za cuvanje na stoka korisna povrsina e 200kvadrati i kancelarija so cuvarnica od povrsina od 36kvadrati
Leaflet
Кон почеток