Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac so panoramski pogled na ezero Kozjak vo Zdunje

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Vugi Bugi Auto 09 мај 11:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Vugi Bugi Auto

79 Огласи во продавницата

Berlingo 2010 1.6hdi termoking - 20C 1 ЕУР
-80c  +25 Fiat Doblo ladilnik 1 ЕУР
Hyundai Tucson crdi -08 4x4 koza 0 ЕУР
Toyota Corolla 1.4 D4-d automatik 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Placot se naoga na ezero Kozjak so panoramski pogled od 804m2, vo Zdunje
Voda, struja, so dozvola za gradba(Plateno, komunalii)
Vugi Bugi Auto
078620950
Leaflet

Vugi Bugi Auto

79 Огласи во продавницата
-80c  +25 Fiat Doblo ladilnik 1 ЕУР
Bmw X3 F25 x-drive 2012 panorama 13 800 ЕУР
Seat Leon 1.6tdi  110ks DSG -16 Business NAVI 0 ЕУР
VW Polo 1.4tdi 82ks -08 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации