Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so pogled kon ezeroto Kozjak

5 000 ЕУР

Се продава од: Kristina 06 септ. 09:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Плацот е со платени сите досегашни трошоци и спремно е за градба.
Kristina
071256144
Leaflet
Кон почеток