Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Belica ezero Kozjak

0 МКД

Се продава од: ////// 24 фев. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodavaat dva placa spoeni, so vkupna povrsina od 1200 m2 so imotni listovi i gradezna dozvola, vo blizina na 700 m do vlivot na Belicka reka, vo Treska.
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток