Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Blizankso na odlicna lokacija

10 ЕУР

15 ЕУР

Се продава од: Dina 19 ноем. 09:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat 3 placa so imoten list i moznost za gradba vo Blizansko, elitna neselba, so kvadratura od 602m2, 659m2, 952m2. Cenata e 10 evra po m2
Leaflet
Кон почеток