Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Breznica

30 ЕУР

Се продава од: Maja Jovanoska 18 јун. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
SE PRODAVA PLAC VO SELO BREZNICA DO PAT SO UBAV POGLED KON EZEROTO KOZJAK Atraktivno za vikendica
Maja Jovanoska
078300251
Leaflet
Кон почеток