Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kozjak

4 500 ЕУР

Се продава од: Jane Josifovski 02 дек. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Plac vo Kozjak so pogled na ezero, naselba Blizansko, so plateni komunalii za gradba, proekt i gradezna dozvola, i iskopani temeli.

Tocna gps lokacija: 41.78564845045337, 21.147855397939203
Jane Josifovski
075243944

WhatsApp:
075243944
Leaflet
Кон почеток