Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Plac vo selo Belica Makedonski Brod

10 ЕУР

Се продава од: Роберт 09 мај 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam plac vo selo Belica - Makedonski Brod, KP 2082, KO Belica, so povrsina od 519 m2, so cist imoten list. Cena 10 evra/m2.
Роберт
  Online
071267749
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации