Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo selo Belica Makedonski Brod

20 ЕУР

Се продава од: slobodan minovski 03 јун. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
prodavam plac vo s. belica na dvesta metri od hotel restoranot Ciflik Belica...Placot e urbaniziran ima struja i e na 10 metri od rekata i na samiot pat .placot e 2100 m2
slobodan minovski
075355478
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации