Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo vikend naselba na atraktivna lokacija

0 МКД

Се продава од: Riste 21 септ. 09:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
SE PRODAVA PLAC VO OPSTINA MAKEDONSKI BROD VIKEND NASELBA DOLNA BELICA
PLACOT E SO DOZVOLA ZA GRADENJE NA A4 KUKA (450-500M2)
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток