Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac za vikend kuka na ezero Kozjak

0 МКД

Се продава од: Golupka 10 мај 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава плац за изградба на викенд куќа на езеро Козјак. Плацот е со површина од 558м2 и е лоциран во Општина Тревовље во близина на мостот, прв ред викендици до главната улица.

Цена по договор.
Golupka
078262723
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации