Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac

0 МКД

Се продава од: Maja Jovanoska 16 јун. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava plac na atraktivno mesto vo selo breznica povolno za vikendica so pogled kon ezeroto kozjak
Maja Jovanoska
078300251
Leaflet
Кон почеток