Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac

0 МКД

Се продава од: Maja Jovanoska 18 јун. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava plac vo s breznica povolno za vikendica Ima pogled kon ezeroto Kozjak
Maja Jovanoska
078300251
Leaflet
Кон почеток