Објавени: ноем. 06 2022 02:07

Placevi vo belica kozjak na naj ubavo mesto

ЕУР

Објавени: ноем. 06 02:07
Прегледи: 370
placevite se do reka na naj ubavo mesto vo belica ima sopstven pat od 4 metra minimalna kvadratura od 500m2 nagore.cena 15e m2..070 602 271
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации